Zestaw do snorkelingu R'gomoove

Ref :
8361145
Mocne strony
Zestaw do snorkelingu R'Gomoove składający się z płetw, maski i fajki, sprzedawany z torbą ułatwiającą transport. Idealny do snorkelingu!
OPINIE KLIENTÓW
3.6 / 5 8 opinie
119,99 zł*

2 DOSTĘPNE KOLORY

Zalety

Łatwe użytkowanie
Odchylone pióro ułatwia poruszanie płetwami na powierzchni.
Odprowadzanie wody
Wodę, która przedostała się do fajki łatwo wylać dzięki zaworkowi u dołu.
Dopasowanie
Kołnierz maski z hipoalergicznego silikonu zwiększa komfort i szczelność.
Komfort użytkowania
Zapięcie na rzep umożliwia dopasowanie kalosza płetwy do stopy.
Szczelność
Deflektor u góry fajki ogranicza wpływanie wody do środka.

CHARAKTERYSTYKA

Kompozycja
Mask (for diving) : 70.0% Silikon, Mask (for diving) : 30.0% Poliwęglan (PC) Snorkel (for diving) : 70.0% Poliwęglan (PC), Snorkel (for diving) : 30.0% Silikon Fin (for diving) : 60.0% Polipropylen (PP), Fin (for diving) : 40.0% Styren etylen butadien styren (SEBS)
Przeznaczenie :
do snorkelingu.
Gwarancja
2 lata
Pobierz instrukcję

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Nie skakać na główkę z maską na twarzy.

DODATKOWE INFORMACJE

Szyba ze szkła hartowanego
Szkło hartowane jest 2 do 5 razy bardziej wytrzymałe od zwykłego. W razie stłuczenia rozpada się na drobne kawałki, co pozwala uniknąć poważniejszego wypadku.
Silikon
Silikon jest niezwykle miękkim, hipoalergicznym materiałem. Kołnierz z silikonu dostosowuje się do kształtu twarzy, co sprzyja szczelności maski. Na ustniku silikon zapewnia dużą wygodę w ustach.
Zawór
Woda może przedostać się do fajki podczas uprawiania snorkelingu (zachlapanie, zanurzenie). Zaworek znajdujący się u dołu fajki ułatwia opróżnianie jej z wody. Dzięki temu większość wody wylewa się dołem fajki, co wymaga mniejszego wysiłku przy wydechu (w przeciwieństwie do klasycznej fajki, gdzie wodę wydmuchuje się górą).
Używanie zaworu
Wystarczy lekko dmuchać, aby opróżnić fajkę przez zawór. Po dmuchnięciu uważaj robiąc kolejny wdech. Wdychaj powietrze powoli, ponieważ w rurce może pozostawać nieco wody. W razie wątpliwości nie panikuj, unieś głowę ponad wodę, a fajka sama opróżni się z wody przez zawór. Intensywne pływanie z dużą prędkością nie jest zalecane, ponieważ może ono poruszyć zawór i spowodować wlewanie się wody.
Konserwacja zaworu
Może się zdarzyć, że piasek lub sól blokuje się pomiędzy zaworem a twardą częścią fajki, co uniemożliwia ułożenie się zaworu płasko i nie zapewnia on całkowitej szczelności. Wystarczy wtedy obficie wypukać fajkę czystą wodą i sprawdzić, czy zawór ułożył się płasko.
Rurka fajki
Rozmiar i objętość fajki dostosowane są do oddychania dla osób dorosłych.
Ustnik
Część fajki, którą umieszcza się w ustach.Jego specjalny kształt sprawia, że fajka ta jest jedną z najbardziej komfortowych.
Deflektor
Umieszczony na szczycie fajki, wygięty, dzięki czemu chroni górny wlot fajki. Ogranicza wlewanie się wody przez górny otwór fajki.
Kalosz
Część płetwy w której umieszcza się stopę. Może on być całkowicie zamknięty w przypadku płetw kaloszowych, lub otwarty i zapinany regulowanym paskiem w przypadku płetw regulowanych.
Pióro uniesione
Pióro usytuowane jest nieco powyżej stopy, zamiast na jej przedłużeniu, jak w większości płetw. Wynikający stąd kąt (określony dzięki innowacyjnym badaniom) sprawia, że pióro stawia mniejszy opór podczas pływania na powierzchni.
Przechowywanie płetw
Praktyczny drobiazg: obie płetwy można spiąć razem zatrzaskiem (usytuowanym na każdej z płetw tuż przed dużym palcem), w celu ułatwienia transportu.
0% PVC.
Ten zestaw nie zawiera PVC.
Homologacja
Maska i fajka zgodne z wymogami bezpieczeństwa i zgodne z normami europejskimi EN 250 i 1972. Atestowana przez INPP (Narodowy Instytut Nurkowania Zawodowego – Francja).
Wymiary zestawu (rozmiar 42/43)
Długość: 68 cmSzerokość: 30 cmGrubość: 12 cm
Waga zestawu (rozmiar 42/43)
1,3 kg.
Czym jest marka SUBEA?
Tribord Nurkowanie zmienia się w SUBEA, markę Decathlonu dedykowaną sportom nurkowym (snorkeling, nurkowanie z butlami, łowiectwo podwodne i freediving). Stopniowo oznakowanie wszystkich naszych produktów zostanie zmienione. Dlaczego SUBEA? Ponieważ: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Więcej informacji na stronie: www.subea.com

OPINIE KLIENTÓW

3.6 / 5 8 opinie
6 użytkowników poleca ten produkt
Favorable review more useful
That review has been deposited on this product version
Opinia zweryfikowana
Mężczyzna
40-49 lat
24 July 2014
Używany od 2 do 8 tygodni
dobry produkt za rozsądną cenę
pasek dopasowujący płetwy do stóp, torba nie zauważyłem

rurka ma dobry zawór do opróżniania wody, płetwy dobrze trzymają się na nodze i są wygodne dzięki miękkiej gumie, natomiast pasek na rzepy dobrze trzyma je na stopie. Fajna torba do przenoszenia z paskiem do zakładania na ramię oraz siateczka która zapewnia suszenie zawartości. generalnie jestem zadowolony z zakupu. Sprzęt sprawdził się doskonale podczas snorkelingu w morzu egejskim.

Critical review more useful
That review has been deposited on this product version
Opinia zweryfikowana
Kobieta
06 May 2015
Używany od 2 do 8 tygodni
zestaw do snorkingu "aby był"
niska cena rurka tylko wygląda jakby woda się nie wlewała

Zestaw dla osób, które nie wiedzą, czy będą chciały jeszcze kiedykolwiek snurkować, a więc nie muszą mieć sprzętu na kilka wyjazdów. Można się było tego spodziewać: skoro zestaw, to dla osób, które dopiero chcą spróbować.

Brand's answer :Justyna Skwarska Tribord, Nabaiji Product Specialist DECATHLON Dzień dobry ,dziękujemy za Pani opinię. Fajka w tym zestawie nie posiada górnego zaworu zapobiegającemu dostawaniu się wody do fajki. Jest wyposażona w dolny zawór który pomaga usunąć wodę z fajki. Sprzęt jest przeznaczony do rekreacyjnego snorkellingu. Jeżeli potrzebuje Pani lepszego sprzętu polecamy skompletowanie zestawu dopasowanego do Pani potrzeb. Polecamy maskę http://www.decathlon.pl/maska-mantiroa-500-niebieska-id_8247451.html lub http://www.decathlon.pl/m-88-bluetech-id_8332928.html , fajkę http://www.decathlon.pl/fajka-ergo-dry-mares-niebieska-id_8335129.html lub http://www.decathlon.pl/fajka-desert-dry-cressi-szara-id_8132163.html , natomiast płetwy http://www.decathlon.pl/petwy-avanti-tre-superchannel-id_8030754.html lub http://www.decathlon.pl/petwy-500-przezroczyste-id_8342356.html. Pozdrawiam serdecznie

 • Kobieta
  06 May 2015
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  zestaw do snorkingu "aby był"
  niska cena rurka tylko wygląda jakby woda się nie wlewała

  Zestaw dla osób, które nie wiedzą, czy będą chciały jeszcze kiedykolwiek snurkować, a więc nie muszą mieć sprzętu na kilka wyjazdów. Można się było tego spodziewać: skoro zestaw, to dla osób, które dopiero chcą spróbować.

  Brand's answer :  Justyna Skwarska Tribord, Nabaiji Product Specialist DECATHLON Dzień dobry ,dziękujemy za Pani opinię. Fajka w tym zestawie nie posiada górnego zaworu zapobiegającemu dostawaniu się wody do fajki. Jest wyposażona w dolny zawór który pomaga usunąć wodę z fajki. Sprzęt jest przeznaczony do rekreacyjnego snorkellingu. Jeżeli potrzebuje Pani lepszego sprzętu polecamy skompletowanie zestawu dopasowanego do Pani potrzeb. Polecamy maskę http://www.decathlon.pl/maska-mantiroa-500-niebieska-id_8247451.html lub http://www.decathlon.pl/m-88-bluetech-id_8332928.html , fajkę http://www.decathlon.pl/fajka-ergo-dry-mares-niebieska-id_8335129.html lub http://www.decathlon.pl/fajka-desert-dry-cressi-szara-id_8132163.html , natomiast płetwy http://www.decathlon.pl/petwy-avanti-tre-superchannel-id_8030754.html lub http://www.decathlon.pl/petwy-500-przezroczyste-id_8342356.html. Pozdrawiam serdecznie

 • Mężczyzna
  20-29 lat
  20 November 2014
  Używany od Więcej niż 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  genialne!
  nic nie przecieka super cena

  Ogólnie świetnie

 • Kobieta
  05 October 2014
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  wszystko oki

  płetw nie zdążyłam użyć więc nie mogę się na ich temat wypowiadać, co do okularów i rurki wszystko jest oki

HAUT DE PAGE