BIENTÔT ÉPUISÉ

WTS UV JR Girl Love fioletowy

Ref :
8301446
Mocne strony
T-shirt chroniący przed słońcem, aby korzystać z jego zalet, będąc jednocześnie zabezpieczonym przed szkodliwymi UV na plaży oraz w wodzie, gdzie odbicie promieni jest najmocniejsze. Luźny krój.
39,99 zł19,99 zł*
Available price from 01/08/2015 and while stocks last on Decathlon

Zalety

Ograniczenie podrażnień
Płaskie szwy ograniczają podrażnienia. Luźny krój.
Szybkie wysychanie
Szybko schnące tworzywo poliestrowe. Zmniejsza drżenie.
Widoczność
"Lost? Look inside" System oznakowania, umożliwiający wpisanie nazwiska dziecka.
Łatwość konserwacji
Tworzywo anty-piaskowe = łatwość prania, trwałość i komfort!
Wpływ na środowisko naturalne
Ocena E - CO2: 2,9 kg; Energia: 14,3 kWh; Woda: 0,040 m³; Szczegóły: oxylane.com

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
od 4 do 14 lat
Kompozycja
100% poliester.
Approved by
Poziom ochrony przed słońcem zapewniony przez tkaninę był testowany w laboratorium, przez naszych inżynierów. Francuska narodowa liga do walki z rakiem dała aprobatę tego produktu do użytku.
Tests
Stworzony i przetestowany przez naszą ekipę w Hendaye (Francja). Światowe centrum tworzenia produktów Tribord jest usytuowane na brzegu rzeki Bidassoa w Hendaye. To pozwala nam tworzyć produkty pozostając w kontakcie z użytkownikami i w bezpośredniej bliskości morza.
Przeznaczenie :
dla dzieci uprawiających okazjonalnie sporty wodne, do ochrony przed słońcem i podrażnieniami. Szybko schnący - anty-piaskowy.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Wypłukać w słodkiej wodzie po każdym użyciu. Nie suszyć na słońcu.
Porady bagażu
Przechowuj Water T-shirt w jego torebce.

DODATKOWE INFORMACJE

Ochrona przed słońcem
Idealny do ochrony przed słońcem podczas kąpieli i uprawiania sportów wodnych.
Tworzywo Anty UV PROFILTER
Dzianina TOP'u UV TRIBORD pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Jest ona gwarancją skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używany w wodzie i na brzegu, do uprawiania sportów wodnych. Włókna tkaniny zawierają drobiny ceramiczne, odbijające promienie UV.
Ochrona przed podrażnieniami i stabilność
Chroni przed otarciami o deskę bodyboard. Pętelka znajdująca się u dołu T-shirtu umożliwia dowiązanie tasiemki szortów kąpielowych, aby zapobiec podsuwaniu się T-shirtu do góry podczas uprawiania sportów wodnych.
Tworzywo Anty-Piaskowe
Rodzaj dzianiny ogranicza zatrzymywanie piasku między włóknami materiału.
Szybko schnące tworzywo poliestrowe
Tworzywo poliestrowe schnie szybciej niż poliamid (używany często do produkcji kostiumów kąpielowych). Przeprowadziliśmy badania z grupą testerów, aby porównać skuteczność tworzywa poliestrowego w stosunku do bawełny. Nie podlega dyskusji, że tworzywo poliestrowe, z którego wykonany jest water T-shirt jest skuteczniejsze, zarówno w wodzie jak i na brzegu. Jego stabilność oraz schnięcie zapewniają możliwość używania T-shirtu podczas uprawiania sportów wodnych.
System odnajdywania dziecka
Każdego roku, tysiące dzieci gubi się na plaży. Water T-shirt posiada miejsce do opisania go po wewnętrznej stronie, aby móc wpisać nazwisko dziecka, oraz swój numer telefonu komórkowego.
Luźny krój
Ten T-shirt UV posiada luźny krój, ułatwiający zakładanie go i zapewniający komfort użytkowania.
Znak jakości PROFILTER
Kliknij tutaj <a href="http://www.tribord.com/user_guides/user-guide-leafletprofilter.pdf" target="_blank">, aby ściągnąć kompletną instrukcję</a>
Impregnacja
Impregnowana tkanina, ułatwiająca szybkie suszenie.
Wideo
<iframe width="500" height="281" src="//www.youtube.com/embed/XlYhtlDlT0Y?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
HAUT DE PAGE