BIENTÔT ÉPUISÉ

Top z filtrem UV długi rękaw Octo dla maluszka

Ref :
8330786
Mocne strony
Ten top jest obcisłym t-shirtem stworzonym do ochrony dzieci przed słońcem i szkodliwym wpływem promieni UV, nawet w wodzie, gdzie odbicie promieniowania jest najsilniejsze. Tworzywo z recyclingu.
39,99 zł29,99 zł*
Available price from 04/08/2015 and while stocks last on Decathlon

3 DOSTĘPNE KOLORY

Zalety

Ochrona przeciwsłoneczna
Materiał PROFILTER UPF50+. Długi rękaw. Anty-UV, nawet na mokro.
Szybkie wysychanie
Tkanina syntetyczna z szybko schnącego poliestru.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Zapięcie na zatrzaski, ułatwiające przełożenie głowy.
Łatwość konserwacji
Tworzywo anty-piaskowe.
Ograniczenie podrażnień
Płaskie szwy i dopasowany krój zapobiegają podrażnieniom.

CHARAKTERYSTYKA

Krój
dopasowany
Krój
długi rękaw
Kompozycja
80% poliester z recyclingu, 20% elastan.
Approved by
Wszystkie materiały chroniące przed słońcem są testowane przez naszych inżynierów w laboratorium. Są one zgodne z normą: EN 13758. Przeprowadzamy testy wszystkich wykorzystywanych materiałów przed rozpoczęciem produkcji. Posiadamy także w naszych laboratoriach własne urządzenia pomiarowe, pozwalające uzupełnić testy wykonane w laboratoriach zewnętrznych. Produkty testowane są w laboratorium na mokro i sucho, a także podczas prawdziwego użytkowania (rozciąganie podczas noszenia).
Tests
Stworzony i przetestowany przez naszą ekipę w Hendaye (Francja). Światowe centrum tworzenia produktów Tribord jest usytuowane na brzegu rzeki Bidassoa w Hendaye. To pozwala nam tworzyć produkty pozostając w kontakcie z użytkownikami i w bezpośredniej bliskości morza.
Przeznaczenie :
dla maluszków, które zapoznają się z wodą nad brzegiem morza, do ochrony przed UV, nawet na mokro. Od 12 miesięcy do 3 lat.
Gwarancja
2 lata
Pobierz instrukcję

PORADY

Instrukcja obsługi
Wypłukać w słodkiej wodzie po każdym użyciu. Nie suszyć na słońcu.
Porady bagażu
Zwiń koszulkę w kulkę i schowaj do kieszeni znajdującej się w kołnierzu.

DODATKOWE INFORMACJE

Ochrona anty-UV - PROFILTER
Tkanina odzieży anty-UV TRIBORD pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Zgodnie z normą EN-13758-2, jest to gwarancja skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używana w wodzie i na brzegu, do uprawiania sportów wodnych. Domieszka drobin ceramicznych bezpośrednio do włókien materiału zapewnia trwałą ochronę, nawet po praniu.
Zachowania chroniące przed słońcem
Pomimo iż t-shirt pozwala chronić się przed słońcem, zjawiska takie jak odbicie słońca (od wody, piasku...), upał, pora dnia, etc. muszą być brane pod uwagę. Noszenie tego t-shirtu nie zwalania z odpowiednich zachowań: noszenia okularów przeciwsłonecznych, kapelusza lub czapki z daszkiem, regularnego nakładania odpowiednich kremów z filtrem, regularnego picia wody, etc.
Chroń maluszka!
System ochronny dziecka tworzy się dopiero po 3 roku życia, skóra maluszków jest niedojrzała i bardzo wrażliwa na słońce. Po takiej samej ekspozycji, skutki działania słońca są 2-3 razy silniejsze u dziecka, niż u dorosłego. Ważne jest więc, aby skutecznie ją chronić.
Co oznacza UPF 50+?
UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV. Aby zapewnić zgodność z normą, materiał musi blokować co najmniej 95% UV. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVA i 98% UVB.
Tworzywo anty-piaskowe
Rodzaj dzianiny ogranicza zatrzymywanie piasku między włóknami materiału.
Przełożenie koszulki przez głowę
Dzieci mają głowę proporcjonalnie większą w stosunku do ciała od dorosłych. Aby zmniejszyć problemy z zakładaniem, top anty-UV wyposażony jest w zatrzaski z tyłu.
Szybkie suszenie
Tkanina poliestrowa zapewnia szybkie schnięcie po przebywaniu w wodzie. Niemniej w razie wiatru zalecamy wysuszenie dziecka i koszulki ręcznikiem, aby zapobiec dreszczom.
Poradnik ochrony przeciwsłonecznej
http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-se-proteger-du-soleil-le-guide-de-la-protection-solaire
HAUT DE PAGE