Top surfing 1 mm z kapturem 2 mm

Ref :
8113866
Mocne strony
Top z kapturem do włożenia pod piankę dla dodatkowego ocieplenia podczas surfowania.
129,99 zł*

Zalety

Izolacja termiczna
Neopren 1 mm na tułowiu. Kaptur neoprenowy 2 mm zapobiegający dreszczom.
Swoboda ruchów
Krój bez rękawów, nie ograniczający rotacji ramion.
Wielofunkcyjność
Wkładany pod każdą piankę.

CHARAKTERYSTYKA

Typ
top neoprenowy + kaptur
Krój
dopasowany
Długość rękawów
top bez rękawów
Zaleta
ciepły
Kompozycja
Materiał główny : 90.0% Neopren, Materiał główny : 10.0% Poliamid
Tests
Stworzony i przetestowany przez nasz zespół projektowy w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.
Przeznaczenie :
do intensywnego uprawiania surfingu w zimnych wodach. Czas treningów: do 3 h.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Płukać w słodkiej wodzie po każdym użyciu.Nie suszyć na słońcu.
Porady bagażu
W miejscu suchym i przewiewnym. Unikać źródeł ciepła.Nie suszyć na słońcu, aby przedłużyć trwałość topu. Niezalecane pranie w pralce.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Przeznaczony na wody od 7°C do 17°C. Czas treningu do 3 h.

DODATKOWE INFORMACJE

Zachowaj ciepło na dłużej dzięki akcesoriom termicznym! Dla każdego zakresu temperatur odpowiedni zestaw...
Będąc w wodzie, połowę ciepła ciała tracimy przez kończyny i głowę. Dlatego polecamy następujące akcesoria: - w ciepłych i umiarkowanych wodach (> 17°C) => niskie buty neoprenowe. - w zimnych wodach (12 - 17°C): wysokie buty i rękawiczki. - w bardzo zimnych wodach (7 - 12°C): wysokie buty, rękawiczki, kaptur i top z kapturem... Zobacz całą ofertę naszych akcesoriów na stronie decathlon.pl
Jak dobrać rozmiar
Neoprenowy top powinien być bardzo dopasowany, aby zapewnić najlepszą skuteczność termiczną. Uczucie nadmiernego ściśnięcia podczas przymierzania w przymierzalni lub w domu jest normalne. Ten dyskomfort szybko znika, kiedy top jest mokry.
Na czym polega działanie neoprenu?
Unieruchamiając cieniutką warstwę wody wokół ciała, pianka pełni dwie role: 1- Uwięziona pod nią woda stopniowo się ogrzewa, 2- Wymiana cieplna maleje. Pianka wraz z warstwą wody tworzą warstwę izolującą.
Materiały
Koszulka z kapturem Tribord wykonana jest w 100% z neoprenu, aby zapewnić lepszą izolację termiczną. Neopren oklejony jest tkaniną syntetyczną, aby zwiększyć odporność na przetarcia. Grubość neoprenu: 2 i 1 mm. Neopren jest pianką elastomerową o zamkniętych komórkach (polichloropren) zawierających pęcherzyki azotu, które mają właściwości izolujące. Testujemy i gwarantujemy właściwości termiczne naszych materiałów neoprenowych.
Szczelne łączenia
Łączenia są sklejane i zszywane, aby zapewnić szczelność i trwałość. Łączenia takie nazywane są "ślepymi": nić nie przebija całkowicie neoprenu, dzięki czemu woda nie przedostaje się. Brak nici wewnątrz pozwala uniknąć podrażnień. Wewnętrzne naklejki wzmacniające i zapewniające wygodę umieszczone są we wrażliwych miejscach.
Wiatroszczelność
Dodaliśmy wstawki z gładkiego, wiatroszczelnego neoprenu, aby zmniejszyć drżenie powodowane przez wiatr. Materiał ten poprawia komfort termiczny i ogranicza drżenie.
Top neoprenowy do różnych sportów wodnych
Nasze topy są tworzone, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających surferów. Nasze wybory dotyczące kroju powodują, że są one również odpowiednie do uprawiania innych sportów wodnych, takich jak kitesurfing, windsurfing, wakeboard, narty wodne, aktywny marsz w morzu (wzdłuż brzegu) lub SUP (stand-up paddle).
Wybierz piankę
Nasze modele pianek są również podzielone w zależności od zakresu temperatur wody: Wody ciepłe, Wody umiarkowane, Wody zimne. Nasze pianki są tworzone, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających surferów. Nasze wybory dotyczące kroju powodują, że są one również odpowiednie do uprawiania innych sportów wodnych, takich jak kitesurf, windsurf, wakeboard, narty wodne, aktywny marsz w morzu (wzdłuż brzegu) lub SUP (stand-up paddle). Zobacz całą ofertę pianek surfingowych na decathlon.pl.
HAUT DE PAGE