Spodnie żeglarskie do sztormiaka Ozean 900 męskie

Ref :
8240053
Mocne strony
Te nieprzemakalne i oddychające spodnie żeglarskie ułatwiają życie na pokładzie, między innymi dzięki suwakowi z przodu, w 100% SZCZELNEMU, oraz wyjmowanym wzmocnieniom z giętkiej pianki.
849,99 zł*

Zalety

Wodoodporność
>28000 mm. Test. w sztormie 450 L/h/m² przez 24 h. Szwy 100% szczelne.
Wytrzymałość na ścieranie
Wzmocnione kolana i pośladki, z wyjmowaną, profilowaną pianką. Wzmocnione pięty.
Solidność
Tkanina 3 warstw., solidna i wytrzymała. Wzmocn. końce szwów. Gwarancja 2 lata.
Oddychalność
Laminacja Novadry zapewnia oddychalność tkaniny na poziomie RET 15.
Widoczność
Naszywki reflex 3M naprasowywane (EN471), intensyfikujące słabe źródła światła.
Łatwe użytkowanie
Suwak z przodu, 100% SZCZELNY. Szelki i talia elastyczne, regulowane.

CHARAKTERYSTYKA

Pora roku
lato
Żegluga
niespokojna pogoda
Częstotliwość
intensywna
Kompozycja
Materiał główny : 100.0% Poliamid Wypełnienie : 100.0% Etylen-octan winylu (EVA) Klin : 84.0% Poliamid, 12.0% Poliuretan, 4.0% Poliester Tkanina spodnia : 71.0% Poliester, 17.0% Poliuretan, 12.0% Elastan Podszewka : 100.0% Poliester
Approved by
Tanguy de Lamotte, profesjonalny skipper, biorący udział w Vendée Globe 2012-2013, miał możliwość przetestowania i zatwierdzenia tej nieprzemakalnej i oddychającej kangurki w najtrudniejszych warunkach, na jakie ocean może narazić żeglarza. Kurtka ochroniła go przed pogodą, zarówno przed gwałtownym wiatrem, rzęsistym deszczem jak falami, które przetaczały się przez pokład łodzi.
Tests
Novadry odtwarza warunki sztormowe w swoim symulatorze warunków meteorologicznych. Po 24 h pod ulewnym deszczem o natężeniu 450 L/h/m², nasze ogrodniczki zapewniają, że skóra cały czas pozostaje sucha.
Przeznaczenie :
do uprawiania żeglarstwa przy niespokojnych warunkach pogodowych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Prać spodnie Ozean 900 w pralce w 30°C. Prać na lewej stronie, z zapiętymi rzepami. Wybrać obfite płukanie i delikatne wirowanie. Suszyć rozwieszony. Okazjonalnie używać suszarki bębnowej, w minimalnej temperaturze, na minimalny czas, co poprawi stan impregnacji. Aby odzyskać pierwotny stan impregnacji, można również wyprasować tkaninę w temperaturze maks. 140°C, lub powlec impregnatem w sprayu marki Tribord.
Porady bagażu
Przechowywać w suchym miejscu, unikając umieszczania odzieży oznakowanej Novadry® na źródle ciepła typu grzejnik, co mogłoby uszkodzić membranę lub powłokę oddychającą.

DODATKOWE INFORMACJE

Nieprzemakalność
Tworzywo Beaufort 3L, wyłączność firmy Novadry, zapewnia pozostanie suchym, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Podczas testu w symulatorze deszczu, produkt został poddany warunkom odpowiadającym sztormowi 450 L/h/m² przez 24h, i nie przeciekła przez niego ani jedna kropla wody. Nieprzemakalność tworzywa jest gwarantowana na poziomie ciśnienia wyższym niż 28 000 mm słupa wody. Wszystkie szwy są w 100% szczelne.
Wzmocnienia
Wzmocnienia na kolanach, pośladkach i piętach wykonane są z tworzywa odpornego na przetarcia i zużycie. Aby jak najlepiej chronić kolana i pośladki żeglarza, są wyposażone w giętką, wyjmowaną piankę.
Pasek
Regulacja w pasie za pomocą pół-elastycznych pasków z rzepami.
Izolacja
Wyjmowana pianka na wzmocnieniach na pośladkach i kolanach jest również doskonałym sposobem odizolowania ciała od pokładu, często wyziębionego przez fale przelewające się przez pokład.
Przechowywanie
Duża kieszeń „cargo” na prawym udzie posiada szerokie zapięcie i tasiemkę „sztormową”, do zabezpieczenia przenoszonych rzeczy.
Kieszenie do ogrzania rąk
Dwie szerokie kieszenie na piersiach, zapięte na suwaki powlekane silikonem i z wnętrzem kieszeni z polaru 300 g, aby zapewnić ciepło dłoniom.
Szczelność na zakończeniach
Regulacja w kostkach za pomocą pasków z rzepami i wyposażonymi po wewnętrznej stronie w pasy gumy syntetycznej, aby zapewnić długotrwałą i skuteczną szczelność.
Czym jest test nieprzemakalności zwany testem natryskowym?
Protokołowany test, podczas którego ubranie umieszcza się pod natryskiem odtwarzającym różne warunki pogodowe. Wszystkie nasze produkty są w 100% nieprzemakalne po przejściu testu trwającego ponad 4h, symulującego deszcz o intensywności od 100 L/h/m² do 450 L/h/m², zależnie od przeznaczenia produktu.Aby zdać sobie sprawę ze znaczenia tych wielkości, światowy rekord opadów wynosi 174 L/h/m² przez 4h30, w USA i nie został pobity od 1942r., a w Paryżu spada średnio 2 L/h/m².
Film z misji testowej z Tanguy de Lamotte
Członkowie Klubu Tribord testowali te ogrodniczki razem z Tanguy de Lamotte na jego jachcie 60 stóp IMOCA: <iframe width="545" height="307" src="//www.youtube.com/embed/earp1uKO1sM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Instrukcja użytkowania produktu na wideo
Zobacz na filmie wszystkie funkcje i możliwości regulacji ogrodniczek OZEAN 900: <iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/IZRLmB1yPwc?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
HAUT DE PAGE