Jak używać maski do snorkelingu EASYBREATH i jak ją konserwować?

(4)

 

Tak samo jak w przypadku okularów przeciwsłonecznych, należy unikać pozostawiania maski Easybreath® w kontakcie z piaskiem. Piasek może porysować szybę w masce.
 
- Nie wciskaj fajki na siłę, aby ją zatrzasnąć, jeśli do łączenia dostał się piasek. Wypłucz maskę i fajkę przed połączeniem ich ze sobą.
- Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki.
Energicznie przepłucz fajkę lub skorzystaj z klucza, który należy wsunąć w otwory wentylacyjne z tyłu fajki, aby odblokować pływak, i wypłucz fajkę, aby definitywnie usunąć piasek.
Aby na długo zagwarantować działanie wszystkich elementów maski Easybreath®, myj ją ręcznie płynem do naczyń po każdym tygodniu użytkowania i przechowuj ją w przewiewnej siatce.

Masz pytanie dotyczące maski Easybreath? Odpowiedź prawdopodobnie znajdziesz tutaj.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vote
Porady
EASYBREATH® - Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Na co muszę uważać, używając maski Easybreath®?

Tylko jedno zmartwienie: PIASEK.
- Tak samo jak w przypadku okularów przeciwsłonecznych, należy unikać kontaktu maski Easybreath® z piaskiem. Piasek może porysować szybę w masce.

(8)
Porady
Jak wybrać rozmiar maski EASYBREATH

Aby w pełni czerpać korzyści z maski EASYBREATH®, niezbędne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru maski. Zbyt mała maska EASYBREATH® nie zapewni optymalnego komfortu, zbyt duża EASYBREATH® powodować może nieprzyjemne przecieki i wlewanie się wody.

(9)
Maska powierzchniowa do snorkelingu Easybreath
159,99 zł*
4.60 / 5 92 opinie
  Maska powierzchniowa do snorkelingu Easybreath
  159,99 zł*
  4.60 / 5 92 opinie
   HAUT DE PAGE