BIENTÔT ÉPUISÉ

Pianka surfingowa 900 3/2 mm LTD damska

Ref :
8329510
Mocne strony
Ultra miękka pianka surfingowa przeznaczona dla kobiet. Szczelne szwy i klapka na plecach, zatrzymujące przedostawanie się wody.
449,99 zł329,99 zł*
Available price from 17/11/2016 and while stocks last on Decathlon

2 DOSTĘPNE KOLORY

Zalety

Izolacja termiczna
Neopren 3 i 2 mm. Łączenia klejone/szyte/obrębione. Wody ponad 17°C.
Swoboda ruchów
Ultra miękki neopren. Elastyczne szwy. Ergonomiczny krój ułatwia wiosłowanie.
Szczelność
Łączenia klejone/szyte/obrębione. Klapka na plecach. Gładki kołnierz.
Wytrzymałość na ścieranie
Neopren dwustronnie oklejony wzmocnieniem z materiału. Wzmocnienia na kolanach.

CHARAKTERYSTYKA

Płeć
damska
Typ
kombinezon overall
Temp. wody
pomiędzy 17°C a 22°C
Grubość
2 do 3 mm
Montaż
szwy szczelne, klejone/szyte
Typ zapięcia
suwak na plecach
Kompozycja
Pianka : 100.0% Neopren Podszewka : 100.0% Poliamid
Tests
Stworzone i przetestowane przez nasz zespół projektowy w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.
Przeznaczenie :
dla kobiet poszukujących ciepłej i miękkiej pianki na wody powyżej 17°C.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Wypłukać w czystej wodzie, unikać prania w pralce oraz suszenia w suszarce automatycznej. Nie suszyć na słońcu, gdyż po dłuższym czasie pod jego wpływem neopren twardnieje.
Porady bagażu
W miejscu suchym i przewiewnym. Unikać źródeł ciepła.Nie suszyć na słońcu, aby przedłużyć trwałość pianki.

DODATKOWE INFORMACJE

Maksymalna swoboda ruchów
Zaletą linii damskich pianek 900 marki Tribord są krój i specjalnie dobrane materiały ułatwiające wiosłowanie i zapewniające maksymalną swobodę ruchów. Cała pianka jest z bardzo elastycznego neoprenu. Wszystkie szwy są elastyczne.
Materiały
Pianki Tribord 900 są wykonane w 100% z ultra elastycznego neoprenu zapewniającego izolację termiczną i niezwykłą miękkość. Neopren oklejony jest tkaniną syntetyczną, aby zwiększyć odporność na przetarcia. Grubość neoprenu: 3 i 2 mm. Neopren jest pianką elastomerową o zamkniętych komórkach (polichloropren) zawierających pęcherzyki azotu, które mają właściwości izolujące. Miękkość gamy 900 jest zapewniona dzięki bardzo dużej elastyczności pianki i tkaniny.
Na czym polega działanie neoprenu?
Unieruchamiając cieniutką warstwę wody wokół ciała, neopren pełni dwie role: 1. uwięziona pod nim woda stopniowo się ogrzewa; 2. wymiana cieplna maleje. Pianka wraz z warstwą wody tworzy warstwę ochronną.
Łączenia szczelne
Łączenia są sklejane i zszywane, aby zapewnić szczelność i trwałość. Łączenia takie nazywane są "ślepymi": nić nie przebija całkowicie neoprenu, dzięki czemu woda nie przedostaje się. Brak nici wewnątrz pozwala uniknąć podrażnień. Wewnętrzne naklejki wzmacniające i zapewniające wygodę umieszczone są we wrażliwych miejscach. Aby dodatkowo zwiększyć szczelność pianek z gamy 900, łączenia są dodatkowo obrębione od wewnątrz.
Kieszonka na klucz
Kieszonka na klucz znajduje się z tyłu łydki.
Zapięcie na plecach
Zapięcie na plecach w naszych damskich modelach 900 jest rozwiązaniem najlepiej dostosowanym dla kobiecej budowy ciała, do zakładania i zdejmowania. Patka na całej długości zapięcia zapewnia szczelność.
Rozmiary i wygoda
Piankę surfingową należy nosić bardzo dobrze dopasowaną, aby zapewnić lepszą skuteczność termiczną. Uczucie nadmiernego ściśnięcia podczas przymierzania pianki w przymierzalni lub w domu jest normalne. Ten dyskomfort szybko znika, kiedy pianka jest mokra. Suwak z tyłu pianki zwiększa komfort użytkowania podczas uprawiania sportów wodnych z deską (pozycja leżąca do wiosłowania rękami).
Pianki do różnych sportów wodnych
Nasze pianki są tworzone, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających surferów. Nasze wybory dotyczące kroju powodują, że są one również odpowiednie do uprawiania innych sportów wodnych, takich jak kitesurf, windsurf, wakeboard, narty wodne, aktywny marsz w morzu (wzdłuż brzegu) lub SUP (stand-up paddle).
HAUT DE PAGE