Manometr do nurkowania SCD 400 barów

Ref :
8334040
Mocne strony
Manometr do nurkowania, do ciśnienia w butli do 400 barów, dopasowujący się do technologii 200 i 300 barów. Kompatybilny z systemami wysokociśnieniowymi.
179,99 zł*

Zalety

Solidność
Odporny na ciśnienie i uderzenia.
Łatwość odczytu
Tarcza luminescencyjna.

CHARAKTERYSTYKA

Kompozycja
Konstrukcja : 100.0% Mosiądz Rurka : 100.0% Aramid
Approved by
Nasz partner techniczny: Planet Ocean (5-gwiazdkowe centrum nurkowe PADI) zlokalizowane w Water Sports Center by Decathlon w Hendaye - Francja. Centrum używa sprzętu nurkowego SUBEA przez cały rok. Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów SUBEA: od fazy projektowej z zespołem (szefowie produktu, designerzy i inżynierowie), po długoterminowe testy użytkowania z pomocą nurków z bazy (od początkujących po instruktorów szkolących się przez cały rok).
Tests
Stworzony i przetestowany przez naszą ekipę i naszego partnera technicznego w Hendaye (Francja).
Przeznaczenie :
dla nurka, do sprawdzania ciśnienia gazu w butli.
Gwarancja
2 lata
Pobierz instrukcję

PORADY

Instrukcja obsługi
Po szczególnie intensywnym sezonie, lub długim okresie braku aktywności, TRIBORD zaleca przegląd, oraz konserwację coroczną, lub po 100 nurkowaniach, aby utrzymać gwarancję.
Porady bagażu
Ważne jest, aby sprzęt do nurkowania przechowywać z dala od źródeł wytwarzających ozon. Konserwuj sprzęt w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego działania słońca.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Nurkowanie wymaga uprawnień/nadzoru instruktora.

DODATKOWE INFORMACJE

Strefa czerwona
Strefa czerwona od 50 barów do 0 barów, dla większego bezpieczeństwa.
Obręcz
Z dodatkową obręczą z boku, do zamocowania paska zabezpieczającego przed zgubieniem.
Właściwości
Manometr z jednoczęściową, nierdzewną, obudową z chromowanego mosiądzu - odporną na ciśnienie i uderzenia. Czuły element spiralny z miedzi berylowej. Wąż o przekroju zewnętrznym 55 mm. Gwint męski. 7/16'' HP.Waga:260 g.
SERWIS: Serwis Posprzedażowy
http://atelier.decathlon.fr/nos-prestations/sports-deau/prestastions-sport-deau
Czym jest marka SUBEA?
Tribord Nurkowanie zmienia się w SUBEA, markę Decathlonu dedykowaną sportom nurkowym (snorkeling, nurkowanie z butlami, łowiectwo podwodne i freediving). Stopniowo oznakowanie wszystkich naszych produktów zostanie zmienione. Dlaczego SUBEA? Ponieważ: "SUBaquatic Experiences are Amazing"! Więcej informacji na stronie: www.subea.com
HAUT DE PAGE