Latawiec sterowany IZYKITE 166

Ref :
8334078
Mocne strony
Innowacyjny i wszechstronny latawiec, idealny do nauki, z barem do pilotowania, składany jednym ruchem. Może być używany jako jednolinkowy lub sterowany.
99,99 zł*

2 DOSTĘPNE KOLORY

Zalety

Łatwość otwierania / zamykania
Montaż 1 ruchem dzięki systemowi EASY SYSTEM. Rozchylić żeby otworzyć lub złożyć
Łatwość montażu / demontażu
Koniec z supłami! Połączyć linki z zaczepami według kolorów.
Wszechstronność
Dzięki dwóm punktom zaczepienia może być używany jako jednolinkowy lub sterowany
Łatwe użytkowanie
Sprzedawany z barem do sterowania. Aby sterować: obracać w prawo lub lewo!
Wytrzymałość
Szkielet z włókna szklanego i wzmocnienia = doskonała odporność na uderzenia.

CHARAKTERYSTYKA

Typ
latawiec Hybride
Tests
Stworzone i przetestowane przez nasz zespół w Hendaye (Francja). Światowe centrum tworzenia produktów Tribord jest usytuowane na brzegu rzeki Bidassoa w Hendaye. To pozwala nam tworzyć produkty, pozostając w kontakcie z użytkownikami i w bezpośredniej bliskości morza.
Przeznaczenie :
do nauki sterowania latawcem od 7 lat.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Nawinąć starannie linki na bar. Latawiec schować do pokrowca po użyciu.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Nie używać podczas burzy i w pobliżu przewodów elektrycznych.

DODATKOWE INFORMACJE

Właściwości
Rozpiętość: 166 cm. Szkielet z włókna szklanego. W komplecie bar (49,5 cm) i linki z poliestru 20 metrów. Zaczepy z kolorowymi oznaczeniami. Sprzedawany z pokrowcem 112 cm.
EASY SYSTEM
Latawiec IZYKITE z innowacyjnym i opatentowanym systemem montażu. Łatwy montaż jednym ruchem. Rozkładanie i składanie latawca poprzez odchylenie szkieletu. Starannie zatrzasnąć pomarańczowy element.
MOCOWANIE LINEK DO HACZYKÓW
Koniec z supłami, latawiec Izykite jest bardzo łatwy w montażu! 1) Rozwiń linki idąc pod wiatr; 2) Połóż latawiec na końcu linek, na ziemi, kolorową stroną do siebie, dziobem do góry. Umieść na nim nieduży przedmiot, aby go obciążyć, żeby nie odleciał; 3) Zamocuj linki; > Pozycja "Sterowany": Linka niebieska na haczyku niebieskim i linka czerwona na haczyku czerwonym, > Pozycja "Jednolinkowy", jeśli dziecko nie umie sterować latawcem. 4) Stanowczo szarpnij bar!
BAR DO STEROWANIA
Łatwe sterowanie za pomocą baru i dzięki kolorowym znacznikom. Nic łatwiejszego niż sterowanie latawcem. Latawcem IZYKITE steruje się jak rowerem. - Skręcić w prawo, aby skierować latawiec w prawo, i odwrotnie dla lewej strony. - Pociągnąć za bar, aby unieść lub obniżyć latawiec. POZYCJA BARU: NIEBIESKI PO PRAWEJ I CZERWONY PO LEWEJ.
WYTRZYMAŁOŚĆ NA UDERZENIA
Struktura latawca została zaprojektowana tak, aby była wytrzymała na uderzenia. Struktura z włókna szklanego / wzmocnienie dziobu / elastyczny tył, amortyzujący uderzenia / miękki stelaż. Latawiec IZYKITE został poddany 200 "crash testom", aby zatwierdzić jego wytrzymałość.
HAUT DE PAGE