Kaptur nurkowy SCD 100 4/3/2 mm

Ref :
8327951
Mocne strony
Kaptur nurkowy 4/3/2 mm, do noszenia z kombinezonem, aby dostosować izolację termiczną do otaczających warunków.
OPINIE KLIENTÓW
4 / 5 1 rating
59,99 zł*

Zalety

Izolacja termiczna
Kaptur z neoprenu 4/3/2 mm.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Neop.100% stretch. Stworzony, aby zapewnić szybkie i proste zakładanie.
Swoboda ruchów
Kaptur z otworkami do ewakuacji powietrza pod wodą.
Widoczność
Szary pasek u góry głowy ułatwia zauważenie nurka w wodzie.

CHARAKTERYSTYKA

Kompozycja
Pianka : 100.0% Neopren Podszewka : 100.0% Poliamid
Approved by
Nasz partner techniczny: Planet Ocean (5-gwiazdkowe centrum nurkowe PADI) zlokalizowane w Water Sports Center by Decathlon w Hendaye - Francja. Centrum używa sprzętu nurkowego SUBEA przez cały rok. Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów SUBEA: od fazy projektowej z zespołem (szefowie produktu, designerzy i inżynierowie), po długoterminowe testy użytkowania z pomocą nurków z bazy (od początkujących po instruktorów szkolących się przez cały rok).
Tests
Stworzony i przetestowany przez naszą ekipę i partnera technicznego w Hendaye (Francja), aby zatwierdzić izolację termiczną.
Przeznaczenie :
do regularnego nurkowania w umiarkowanych wodach.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Płukać w słodkiej wodzie. Nie suszyć na słońcu.
Porady bagażu
Pozostaw piankę do wyschnięcia z dala od światła słonecznego i źródeł ciepła. Przechowuj kombinezon nurkowy na wieszaku, aby zachować jego kształt i chronić neopren.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Uprawianie pływania.

DODATKOWE INFORMACJE

Kontroluj temperaturę dostosowując grubość pianki
Podczas nurkowania zimno jest naszym największym wrogiem! Należy wyposażyć się w ochronę termiczną odpowiednią do temperatury wody. Aby nie być zmuszonym do posiadania osobnego kombinezonu na każde warunki, powstał system składający się z 5 produktów, które mogą być noszone wraz z kombinezonem, w zależności od temperatury. Dzięki temu możesz uzupełnić piankę o kaptur, neoprenowy top (żyletę), top z kapturem, krótką piankę 1 mm pod spód, lub ocieplacz 5,5 mm na wierzch.
Sposoby na konserwację kombinezonu do nurkowania
1) Po każdym nurkowaniu namoczyć piankę w czystej wodzie, odwracając na prawą i lewą stronę; 2) Używać preparatu bakteriobójczego do dezynfekcji pianki; 3) Dobrze wypłukać w czystej wodzie; 4) Suszyć na szerokim wieszaku, w ocienionym i przewiewnym miejscu. Uwaga, słońce odbarwia tekstylne elementy kombinezonu, i przyspiesza starzenie się neoprenu. Suwaki mogą być czyszczone za pomocą szczoteczki do zębów i smarowane smarem silikonowym.
Air Expulse System
Małe otwory umieszczone na szczycie kaptura umożliwiają odprowadzenie powietrza zamkniętego pod nim. Mała wewnętrzna klapka pozwala uniknąć wlewania się wody przez te otwory.

OPINIE KLIENTÓW

4 / 5 1 rating
1 użytkowników poleca ten produkt
 • Mężczyzna
  40-49 lat
  04 July 2015
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Kaptur
  dobra jakość wykonania, cena brak większego wyboru

  Kolejne zakupy będą przyjemnością, stosunek jakość-cena bardzo dobry. Dodatkowo bezpłatna przesyłka i możliwość zwrotu. Następny zakup to rękawice. Tak trzymać.

HAUT DE PAGE