Kapelusz z filtrem UV

Ref :
8301448
Mocne strony
Kapelusz anty-UV, przeznaczony do ochrony w wodzie i na brzegu. Jego system dopasowania i szybko schnący materiał sprawiają, że kapelusz jest idealny do uprawiania sportów wodnych.
39,99 zł*

Zalety

Ochrona przeciwsłoneczna
Materiał PROFILTER UPF 50+. Anty-UV, nawet na mokro.
Stabilność
Ten kapelusz posiada odpinany system regulacji z neoprenu.
Szybkie wysychanie
Tkanina syntetyczna z szybko schnącego poliamidu.

CHARAKTERYSTYKA

Typ ochrony
Anty UV
Krój
kapelusz
Rozmiar L
obwód głowy 60 cm
Kompozycja
Główny materiał: 100% poliamid.
Approved by
Poziom ochrony przed słońcem zapewniony przez tkaninę był testowany w laboratorium, przez naszych inżynierów. Nasz szef produktu testował i zatwierdził ten kapelusz w realnych warunkach użytkowania: na plaży, surfując, na desce stand up paddle i żaglówce.
Tests
Stworzony i przetestowany przez naszą ekipę w Hendaye (Francja). Światowe centrum tworzenia produktów Tribord jest usytuowane na brzegu rzeki Bidassoa w Hendaye. To pozwala nam tworzyć produkty pozostając w kontakcie z użytkownikami i w bezpośredniej bliskości morza.
Przeznaczenie :
dla osób okazjonalnie i regularnie uprawiających sporty wodne. Do ochrony przed słońcem, w wodzie i na brzegu.
Gwarancja
2 lata
Pobierz instrukcję

PORADY

Instrukcja obsługi
Wypłukać w słodkiej wodzie po każdym użyciu. Nie suszyć na słońcu.

DODATKOWE INFORMACJE

Ochrona anty-UV - PROFILTER
Tkanina odzieży anty-UV TRIBORD pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Jest ono gwarancją skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używana w wodzie i na brzegu, do uprawiania sportów wodnych. Domieszka drobin ceramicznych bezpośrednio do włókien materiału zapewnia trwałą ochronę, nawet po praniu.
Zachowania chroniące przed słońcem
Pomimo iż kapelusz pozwala chronić się przed słońcem, zjawiska takie jak odbicie słońca (od wody, piasku...), upał, pora dnia, etc. muszą być brane pod uwagę. Noszenie tego kapelusza nie zwalania z odpowiednich zachowań: noszenia okularów przeciwsłonecznych, regularnego nakładania odpowiednich kremów z filtrem, noszenia topu anty-UV, regularnego picia wody, etc.
Stabilność
Ten kapelusz posiada 2 odpinane systemy dopasowania: - Sznureczek używany w spokojniejszych warunkach, lub po prostu na spacery nad brzegiem morza. - Zapięcie z neoprenu, zapewniające bardzo dobrą stabilność w bardziej niespokojnych warunkach w wodzie lub na brzegu (surfing, żaglówka, stand up paddle, etc.)
Co oznacza UPF 50+?
UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV. Aby zapewnić zgodność z normą, materiał musi blokować co najmniej 95% UV. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVA i 98% UVB.
Poradnik ochrony przeciwsłonecznej
http://www.tribord.tm.fr/conseils/comment-se-proteger-du-soleil-le-guide-de-la-protection-solaire
HAUT DE PAGE