Kamizelka asekuracyjna Wairgo 50 N

Ref :
8335563
Mocne strony
Kamizelka asekuracyjna 50 N, natychmiastowe pompowanie i wypuszczanie powietrza w razie potrzeby, pompowanie nabojem z gazem lub ustami.
269,99 zł*

Zalety

Wyporność
Kamizelka asekuracyjna 50 N, zgodna z normą EN ISO 12402-5, pompowana.
Swoboda ruchów
Ergonomiczny, opatentowany krój, uwalniający ruchy ramion.
Łatwość zakładania / zdejmowania
Pasek z regulacją na rzep. Zapięcie na suwak.
Wszechstronność
Uniwersalny krój zaprojektowany na kajak, Stand Up Paddle, surfing i kitesurf.
Lekkość
660 g z nabojem, w rozmiarze M.

CHARAKTERYSTYKA

Kompozycja
Część zewnętrzna - materiał główny : 94.0% Poliamid, Część zewnętrzna - materiał główny : 6.0% Neopren Tkanina spodnia : 100.0% Poliamid
Tests
Testowana na stand up paddle (SUP), żaglówkach, kajakach, desce surfingowej, podczas snorkelingu, kitesurfingu i windsurfingu.
Przeznaczenie :
do regularnego - intensywnego uprawiania sportów wodnych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Pamiętać o sprawdzeniu uzbrojenia produktu przed każdym wypłynięciem. Płukać w słodkiej wodzie. Pamiętać o wypuszczeniu wody, która ewentualnie mogłaby się dostać do wnętrza powłoki wykorzystując tylny zaworek, ponad wodą.
Porady bagażu
Wysuszyć przed dłuższym przechowywaniem. Po dłuższym okresie przechowywania należy mocno przedmuchać ustnik, lub nacisnąć na klamrę, aby go odblokować.

DODATKOWE INFORMACJE

Pompowanie
2 systemy pompowania: 1/ poprzez ręczne uruchomienie: pociągnąć czerwony uchwyt po lewej stronie na piersi, który wyzwala natychmiastowe pompowanie za pomocą naboju ze sprężonym gazem. 2/ pompowanie ustami: mocno dmuchnąć w ustnik znajdujący się z prawej strony, po 3 wydechach kamizelka jest całkowicie nadmuchana do 50 N.
Wypuszczanie powietrza
Pociągnąć za czerwony pasek znajdujący się na prawym ramieniu, aby otworzyć zawór. Wypuścić powietrze z kamizelki naciskając na nią ręką. Zawór ten odgrywa także rolę zaworu nadciśnieniowego, aby chronić kamizelkę przed nadmiernym napompowaniem.
Wymiana naboju z gazem
Nabój z gazem jest produktem jednorazowego użytku. Aby go wymienić: 1/ dostać się do miejsca zamontowania naboju (lewa strona klatki piersiowej), 2/ odkręcić zużyty nabój (recycling metali), 3/ całkowicie opuścić metalową dźwignię (WAŻNE, aby nie uderzyć w nowy nabój), 4/ włożyć na miejsce plastikowy zielony wskaźnik, 5/ przykręcić nowy nabój, przekładając go wcześniej przez czerwoną taśmę.
HAUT DE PAGE