Porady

surf

Surfing

advices bodyboard

Bodyboard

Conseil de stand up paddle

Stand Up Paddle

Conseil pour débutant de dériveur et catamaran

Żaglówki / Katamarany

conseil pour débutant de voile

Jachty

Conseil Plongée bouteille

Nurkowanie z butlą

Conseil pour la chasse sous marine

Pletwy do lowiectwa / Freedingu

conseil pour le snorkeling vaec un masque easybreath

Snorkeling

Porady
Comment choisir la taille de sa planche de surf

Nie szukaj, ponieważ nigdy nie znajdziesz JEDNEJ deski jakiej potrzebujesz, ale WIELU desek odpowiednich dla Ciebie, w zależności od warunków. Istnieje bardzo wiele kryteriów wyboru rozmiaru odpowiedniej deski surfingowej, "wybór deski nie jest łatwą sztuką. Trzeba wziąć pod uwagę gabaryt użytkownika, jego poziom umiejętności i miejsce (spot), gdzie ma zamiar surfować.

(5)
Porady
kajak pompowany zalety

Nadchodzą ciepłe dni, masz coraz większą ochotę pojechać nad wodę. Marzysz, aby wypłynąć kajakiem z rodziną lub przyjaciółmi, ale zniechęcają Cię wielkość i trudy przewożenia kajaka sztywnego? Myślałeś kiedyś o kajaku pompowanym i możliwościach, jakie ze sobą niesie?

(4)
Porady
Bien choisir sa salopette et veste de voile

Wybór kurtki i spodni żeglarskich jest ważny, aby nie zmoknąć, chronić się przed wiatrem i zimnem, zapewnić sobie wystarczającą swobodę poruszania, ale także zapewnić swoje bezpieczeństwo. Konkretnie wybór ten zależy od dwóch kryteriów: kryteriów obiektywnych oraz rodzaju żeglugi do jakiej przeznaczona będzie odzież.

Porady
Faire ses besoins en sécurité à bord d'un bateau

Stara legenda mówi, że 50% topielców odnajdywanych jest z rozpiętym rozporkiem... Oczywiście to tylko legenda, ale wydobywa ona na światło dzienne problematykę załatwiania intymnych potrzeb podczas żeglowania.
Wskazuje ona również na kwestie bezpieczeństwa związane z załatwianiem swoich potrzeb na jachcie.
Poznaj sposoby bezpiecznego załatwiania swoich potrzeb.

(9)
HAUT DE PAGE