BIENTÔT ÉPUISÉ
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski
  • Dół kostiumu Nahia damski

Dół kostiumu Nahia damski

Ref :
8331428
Mocne strony
Dół kostiumu o kroju szortów, personalizowany dzięki tasiemkom (26 tasiemek do wyboru, sprzedawanych osobno). Zaszewki po bokach, ze szlufkami na tasiemki. Zakryte biodra, bardzo dobre podtrzymanie.
29,99 zł19,99 zł*
Available price from 30/07/2015 and while stocks last on Decathlon

Zalety

Stabilność
Wzmocnione elastyczne wykończenia dla lepszego podtrzymania.
Zakrycie
Mocno zakrywające. Szorty z niskimi wycięciami na udach.
Szybkie wysychanie
Tworzywo na bazie polimerów zapewnia szybkie schnięcie.
Ustawienia osobiste
Tasiemki po bokach można wymienić i stworzyć własny styl. 26 tasiemek do wyboru.

CHARAKTERYSTYKA

Typ kostiumu
kostium 2-częściowy - dół
Krój
szorty
Krój
szorty
Kolekcja
personalizowany
Kolekcja
personalizowany
Kolekcja
personalizowany
Kompozycja
80% poliamid, 20% elastan.
Tests
Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło, oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Przeznaczenie :
dla kobiet do rekreacyjnego uprawiania sportów wodnych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Wyprać kostium po zakupieniu. Następnie po każdym użyciu wypłukać w czystej wodzie. Jeśli chcesz wyprać kostium w pralce, wybierz program na 30° i pierz z niewielką ilością środka piorącego i bez płynu zmiękczającego.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Nieodpowiedni do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

DODATKOWE INFORMACJE

Personalizacja kostiumu!
Tribord stworzył kostium Nahia, który można spersonalizować dzięki tasiemkom, dla wszystkich kobiet, które chcą, aby ich kostium był wyjątkowy. Mając 26 modnych zestawów kolorowych, wzorzystych tasiemek, możesz je wymienić kiedy tylko chcesz! Dobierz górę kostiumu oraz majtki, potem wybierz tasiemki (1 zestaw = 4 tasiemki = 2 tasiemki do góry + 2 tasiemki do majtek). Możliwości połączeń są nieskończone, zrób więc sobie przyjemność.
Budowa ciała
Krój szortów jest odpowiedni dla kobiet, które chcą ukryć swoje kształty lub czuć stabilność kostiumu podczas poruszania się. Bardzo wygodne i stabilne, te majtki mają niskie wycięcia na udach, dzięki czemu zakrywają biodra i zapewniają sportowy wygląd. Jakikolwiek sport uprawiasz, na plaży lub w wodzie, ten kostium kąpielowy jest dla Ciebie! Elastyczne wykończenia zapewniają stabilność kostiumu w wodzie.
Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro
Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni: powinien dobrze przylegać. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.
HAUT DE PAGE