Dół kostiumu kąpielowego ROMI damski

Ref :
8331598
Mocne strony
Dół kostiumu kąpielowego z bardzo wysoką talią. Niskie wycięcia na udach. Pośladki są osłonięte i dobrze podtrzymane. Elastyczne wykończenia. Dobra stabilność w wodzie.
OPINIE KLIENTÓW
4.7 / 5 7 opinie
39,99 zł*

Zalety

Stabilność
Krój dostosowany do użytkowania w falach poniżej 1 metra.
Stabilność
Wykończenie elastycznymi lamówkami zapewnia lepsze podtrzymanie i stabilność.
Zakrycie
Wysoka talia, dobre zakrycie, niskie wycięcia na udach.
Szybkie wysychanie
Tworzywo na bazie polimerów zapewnia szybkie schnięcie.
Wpływ na środowisko naturalne
Porównanie okresu trwałości: Dół kostiumu damskiego-sustainability.decathlon.com

CHARAKTERYSTYKA

Kompozycja
Materiał główny : 80.0% Poliamid, Materiał główny : 20.0% Elastan Podszewka : 100.0% Poliester
Tests
Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany badaniom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Przeznaczenie :
dla kobiet regularnie uprawiających surfing i bodyboard, w falach do wys. 1 m. Odpowiedni do SUP race, windsurfingu i kitesurfu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Wyprać kostium po zakupieniu. Następnie po każdym użyciu wypłukać w czystej wodzie. Jeśli chcesz wyprać kostium w pralce, wybierz program na 30° i pierz z niewielką ilością środka piorącego i bez płynu zmiękczającego.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Nieodpowiedni do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

DODATKOWE INFORMACJE

Surfowanie regularne
Regularnie uprawiasz surfing. Podczas treningów wiosłujesz do line up'u, przepływasz przez załamanie fal wykonując dive duck'a jeśli jesteś na shortboardzie, lub turtle dive na longboardzie, następnie surfujesz w falach do 1 m wysokości. Często spadasz i jesteś przyzwyczajona do bycia obijaną przez fale. Twój kostium musi odpowiadać wymogom uprawianego sportu i pozostawać w miejscu przy każdym ruchu. Stworzyliśmy gamę kostiumów dostosowaną do regularnego uprawiania surfingu i Twojej sylwetki.
Budowa ciała
Majtki z wysokim stanem są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zakryć pośladki oraz brzuch. Dobrze leżące, zapewniają stabilność podczas uprawiania sportów wodnych dzięki niskim wycięciom na udach i elastycznym wykończeniom.
Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro
Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni: powinien dobrze przylegać. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko
Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników. Wydawana jest całkowita ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, w trakcie porównania produktów tego samego typu (T-shirty, spodnie, plecaki...). Decathlon jest świadomym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej. Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

4.7 / 5 7 opinie
7 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  40-49 lat
  29 August 2016
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Dół kostiumu Romi
  wysoki stan słabo wycięte

  Bardzo fajne wysokie figi ,ukrywają oponkę Jeszcze się w nich nie kąpałam ale są ciasne więc chyba nie będzie problemu Polecam

 • Kobieta
  21 August 2016
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  warto kupić
  materiał, odszycie, krój

  najfunkcjonalniejsze jakie mam i ładne

 • Kobieta
  30-39 lat
  02 August 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Stroj kapielowy
  Wygodny Zwijal się na brzuchu

  Jest ok

HAUT DE PAGE