Dół kostiumu kąpielowego NINA damski

Ref :
8331564
Mocne strony
Dół kostiumu kąpielowego damskiego o klasycznym kroju. Elastyczne wykończenia zapewniają stabilność. Normalne zakrycie, średnie wycięcia na udach, osłonięte pośladki. Stabilny w wodzie.
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 2 opinie
29,99 zł*

4 DOSTĘPNE KOLORY

Zalety

Stabilność
Krój zapewnia stabilność kostiumu w bardzo małej fali (piana przybrzeżna).
Stabilność
Wykończenie elastycznymi lamówkami zapewnia lepsze podtrzymanie i stabilność.
Zakrycie
Średnie zakrycie. Klasyczne majtki ze średnimi wycięciami na udach.
Szybkie wysychanie
Tworzywo na bazie polimerów zapewnia szybkie schnięcie.
Wpływ na środowisko naturalne
Porównanie okresu trwałości: Dół kostiumu damskiego-sustainability.decathlon.com

CHARAKTERYSTYKA

Kompozycja
Materiał główny : 80.0% Poliamid, Materiał główny : 20.0% Elastan Podszewka : 100.0% Poliester
Tests
Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye i przeszedł liczne testy w laboratorium, aby zagwarantować jego jakość podczas uprawiania sportu, do którego został stworzony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.
Przeznaczenie :
dla kobiet okazjonalnie pływających na surfie i bodyboardzie. Odpowiedni na wycieczki na stand up paddle i do snorkelingu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia dotyczące stosowania
Nieodpowiedni do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

DODATKOWE INFORMACJE

Surfowanie okazjonalne
Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku, podczas wakacji lub surf tripu. Pozostajesz tam, gdzie sięgasz dna stopami, w małych falach lub pianie przybrzeżnej. Uprawiasz ten sport dla przyjemności bycia w wodzie i dla wrażeń, jakie on zapewnia. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w słabe fale. Stworzyliśmy dla Ciebie szeroką gamę kostiumów dobrze dostosowanych do okazjonalnego uprawiania surfingu i do budowy ciała.
Budowa ciała
Klasyczne majtki są doskonałym kompromisem pomiędzy stopniem zakrycia, a kobiecością dla kobiet, które wahają się odsłonić pośladki. Dobrze leżące i wygodne, podkreślają kształt nóg dzięki średnim wycięciom na udach. Odpowiednie dla każdej budowy ciała, więc także dla każdej kobiety, która akceptuje swoje ciało i lubi kostiumy dwuczęściowe. Elastyczne wykończenia zapewniają stabilność kostiumu w wodzie.
Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro
Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni: powinien dobrze przylegać. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.
Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko
Wpływ środowiskowy produktu obliczany jest na podstawie całego okresu trwałości i różnych wskaźników. Wydawana jest całkowita ocena ABCDE, aby umożliwić łatwą identyfikację produktów, które otrzymały najlepsze oceny środowiskowe, w trakcie porównania produktów tego samego typu (T-shirty, spodnie, plecaki...). Decathlon jest świadomym uczestnikiem akcji informowania o ocenie środowiskowej. Więcej informacji na stronie: http://sustainability.decathlon.com/

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 2 opinie
2 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  20-29 lat
  13 July 2015
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Super
  wygodne, ładnie leżą brak

  super, wygodne, idealne, takie jakich szukałam

 • Kobieta
  20-29 lat
  22 June 2015
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  polecam

  dobry stosunek jakości do ceny

HAUT DE PAGE