Deska do windsurfingu pneumatyczna 320 L

Ref :
8338960
Mocne strony
Łatwa w transporcie, łatwa w użytkowaniu! Pneumatyczna deska windsurfingowa, bardzo stabilna, idealna do nauki windsurfingu i stand up paddle.
2 999,00 zł*

Zalety

Kompaktowość
Pneumatyczna deska windsurfingowa. Zamieniana w Stand Up Paddle.
Łatwe użytkowanie
Pneumatyczna deska, stabilna i o dużej objętości, doskonała do nauki.
Łatwość montażu / demontażu
Centralny miecz i odpinany statecznik, szybki montaż i demontaż.
Stabilność
Grubość 15 cm = 6''. Miecz, umożliwiający halsowanie.
Łatwość transportu
Sprzedawana w plecaku do transportu, z pompką.

CHARAKTERYSTYKA

Tests
Stworzona i przetestowana przez nasz zespół w Hendaye (Francja), w centrum projektowym Tribord. To pozwala nam tworzyć produkty pozostając w kontakcie z użytkownikami.
Przeznaczenie :
dla początkujących / rekreacyjnych użytkowników windsurfingu poszukujących stabilnej, łatwej do przetransportowania deski.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Wypłukać w słodkiej wodzie po użyciu.
Porady bagażu
Przechowywać deskę w pokrowcu. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym.

DODATKOWE INFORMACJE

Kompaktowość
Pompowana deska do windsurfingu, zamieniana na stand up paddle, łatwa w transporcie dzięki wykorzystaniu technologii "Drop Stitch". Struktura deski składa się z licznych włókien, zapewniających bardzo dobrą stabilność podczas pompowania. Dzięki temu jest to pompowana deska, lekka i bardzo sztywna, którą można transportować w plecaku. Czas pompowania: około 5 minut.
Wszechstronność
Pneumatyczna deska windsurfingowa Tribord posiada odpinany miecz i zintegrowaną szynę na paletę masztu. 1) Używanie jako Stand up paddle: wyjąć miecz do korzystania jako stand up paddle (deska wyposażona jest w obręcz na rufie do zamocowania leasha). 2) Używanie jako windsurf: zamocować miecz ułatwiający żeglowanie i halsowanie. Przypiąć pędnik za pomocą uniwersalnej szyny przewidzianej do tego celu.
Wymiary deski
Wysokość: 335 cm / 11'; Długość: 81 cm / 32"; Grubość: 15 cm / 6"; Objętość: 320 litrów; Wymiary torby: 90 cm X 46 cm X 22 cm. Centralny miecz: 33,8 cm. Tylny statecznik: 21 cm. Maks. waga: 170 kg.
Pompowanie
Deska sprzedawana z pompką. Zalecane pompowanie: 15 PSI. Przed rozpoczęciem pompowania sprawdzić, czy śruba zaworu jest odkręcona. Aby wypuścić powietrze z deski, wcisnąć śrubę zaworu i przekręcić w prawo.
Uniwersalna szyna do palety masztu
Pompowana deska windsurfingowa Tribord wyposażona jest w uniwersalną szynę do zamocowania standardowej palety i stopy masztu. Pasuje do wszystkich palet na rynku (po latach 90). Włożyć paletę do szyny z kwadratową nakrętką z mosiądzu, wyregulować pozycję i przykręcić. Szyna jest wbudowana w deskę a montaż odbywa się jak do każdej innej deski na rynku.
Centralny miecz i odpinany statecznik
Statecznik i miecz wyposażone są w system szybkiego montażu i demontażu bez narzędzi. Aby zdemontować statecznik i miecz należy usunąć zatrzaski.
Uchwyt transportowy
Deska windsurfingowa / stand up paddle marki Tribord wyposażona jest w centralny uchwyt ułatwiający zaniesienie jej do wody.

Also find

HAUT DE PAGE