Bumerang trójramienny praworęczny

Ref :
8332935
Mocne strony
Trójramienny bumerang doskonały do nauki i dla najmłodszych! Krótki dystans rzutu ułatwia złapanie bumerangu.
OPINIE KLIENTÓW
4 / 5 1 rating
29,99 zł*

2 DOSTĘPNE KOLORY

Zalety

Łatwe użytkowanie
Krótki lot ułatwia złapanie bumerangu.
Dystans
Zasięg 18-20 metrów.
Aerodynamika
Ramiona wygięte do przodu = trajektoria wznosząca ułatwiająca złapanie.

CHARAKTERYSTYKA

Materiał
plastik
Kompozycja
Materiał główny : 100.0% Polipropylen (PP)
Tests
Gama bumerangów Tribord powstała we współpracy z międzynarodowym mistrzem w tej dyscyplinie. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane podczas użytkowania przez ekspertów, aby zdefiniować ich najbardziej odpowiedni kształt, żeby ułatwić uprawianie tego sportu.
Przeznaczenie :
dla początkujących miotaczy, od 8 lat, poszukujących bumerangu łatwego w użytkowaniu. Dostępny dla lewo i praworęcznych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Czyścić szmatką.
Porady bagażu
Unikać wystawiania na wysokie temperatury.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Używać na odkrytym terenie.

DODATKOWE INFORMACJE

Wymiary
Długość ramion: 14 cm. Bumerang trójramienny z wtryskiwanego polipropylenu. Grubość: 4 mm.
Właściwości
Ten trójramienny bumerang stworzony został na bazie szybkiego bumerangu, wyjątkowo skutecznego i precyzyjnego na zawodach. Dostosowaliśmy jego kształt, aby był dostępny dla jak największej liczby użytkowników. Prędkość bumerangu została zmodyfikowana. Każde z ramion zostało lekko wygięte do przodu, co zapewnia bumerangowi wznoszącą trajektorię pozwalającą lepiej przygotować się do chwycenia go.
Shape
Bardzo niski profil tego bumerangu jest idealny do nauki i adresowany do najmłodszych. Uniesienie krawędzi natarcia ramion w razie braku wiatru.
Bumerang w wersji dla lewo i praworęcznych
Jak każdy bumerang, Bumerang Trójramienny TRIBORD posiada krawędź natarcia i krawędź spływu. To dlatego bumerang dla praworęcznych nie może być rzucany przez osobę leworęczną. Ten model jest więc dostępny w wersji dla prawo i leworęcznych. Krawędź natarcia zawsze musi być ustawiona przodem do kierunku rzutu. Z TYŁU BUMERANGU ZNAJDZIESZ WSKAZANIE, CZY JEST ON PRZEZNACZONY DLA LEWO CZY PRAWORĘCZNYCH
Jak rzucać bumerang?
Rzucaj bumerang z widoczną stroną kolorową - strona kolorowa skierowana do Ciebie. Ustaw się twarzą do wiatru. Ustaw bumerang prostopadle do ziemi. Lekko nachyl bumerang o około 15 stopni. Rzuć bumerang pod kątem 45 stopni w stosunku do wiatru. UWAGA! Nie rzucać bumerangu na płasko. Początkujący mają tendencję do rzucania bumerangu płasko. Skutkiem takiego rzutu bumerang wystartuje ostro do góry, a następnie spadnie na ziemię.
Sposoby zawodowców!
Aby uzyskać bardziej precyzyjną trajektorię, należy nieco zmodyfikować położenie ramion bumerangu. Zalecamy lekkie skręcenie krawędzi natarcia ramion i ugięcie ich do góry, aby skrócić i obniżyć trajektorię, kiedy pogoda jest bezwietrzna. Jeśli wiatr jest mocniejszy, zawiąż małą gumkę na końcu każdego z ramion; obciąży to nieco bumerang i wyhamuje go pod koniec lotu.

OPINIE KLIENTÓW

4 / 5 1 rating
1 użytkowników poleca ten produkt
  • 22 October 2016
    That review has been deposited on this product version
    Opinia zweryfikowana
    bumerang

    towar ok godny polecenia

HAUT DE PAGE