Bumerang dwuramienny praworęczny

Ref :
8332934
Mocne strony
Bumerang dwuramienny, asymetryczny, pochodzący od rodziny bumerangów "Hooks" o zasięgu około 30 metrów. Eliptyczna trajektoria, powolny, "majestatyczny" lot.
29,99 zł*

2 DOSTĘPNE KOLORY

Zalety

Łatwe użytkowanie
Łatwy chwyt dzięki lekkiemu wygięciu ramienia.
Dystans
Zasięg 30 metrów.
Aerodynamika
Asymetryczny, dwuramienny kształt. Użycie wymaga lekkiego wiatru.

CHARAKTERYSTYKA

Materiał
plastik
Kompozycja
Materiał główny : 100.0% Polipropylen (PP)
Tests
Gama bumerangów Tribord powstała we współpracy z międzynarodowym mistrzem w tej dyscyplinie. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane podczas użytkowania przez ekspertów, aby zdefiniować ich najbardziej odpowiedni kształt, żeby ułatwić uprawianie tego sportu.
Przeznaczenie :
dla doświadczonych miotaczy, od 12 lat, poszukujących bumerangu o dużym zasięgu. Dostępny dla lewo i praworęcznych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Czyścić szmatką.
Porady bagażu
Unikać wystawiania na wysokie temperatury.
Ograniczenia dotyczące stosowania
PRODUKT NIEBEZPIECZNY, UŻYWAĆ WYŁĄCZNIE W ODKRYTYM TERENIE.

DODATKOWE INFORMACJE

Wymiary
Długość ramion: 18 i 20 cm. Bumerang dwuramienny z wtryskiwanego polipropylenu. Grubość: 4 mm.
Właściwości
Bumerang dwuramienny, asymetryczny, pochodzący od rodziny bumerangów "Hooks" o zasięgu około 30 metrów. Eliptyczna trajektoria, powolny, "majestatyczny" lot. Rzucamy go, trzymając za ramię natarcia (ugięte), ściskając lekko na samym końcu ramienia. Ten dwuramienny bumerang wymaga niewielkiej siły rzutu, będzie on wtedy lekko surfował na wietrze. Należy również nadać mu większy kąt, około 45 stopni.
Shape
Kształt dwuramienny, asymetryczny, typu Hook. NALEŻY CHWYTAĆ BUMERANG ZA UGIĘTE RAMIĘ.
Bumerang w wersji dla lewo i praworęcznych
Jak każdy bumerang, bumerang dwuramienny TRIBORD posiada krawędź natarcia i krawędź spływu. To dlatego bumerang dla praworęcznych nie może być rzucany przez osobę leworęczną. Ten model jest więc dostępny w wersji dla prawo i leworęcznych. Krawędź natarcia zawsze musi być ustawiona przodem do kierunku rzutu. Z TYŁU BUMERANGU ZNAJDZIESZ WSKAZANIE, CZY JEST ON PRZEZNACZONY DLA LEWO CZY PRAWORĘCZNYCH
Jak rzucać bumerang?
Rzucaj bumerang z widoczną stroną kolorową - strona kolorowa skierowana do Ciebie. CHWYĆ BARDZIEJ WYGIĘTE RAMIĘ W DŁOŃ. Ustaw się twarzą do wiatru. USTAW BUMERANG PROSTOPADLE DO ZIEMI. Lekko nachyl bumerang o około 45 stopni. (Ten model musi być rzucany bardziej płasko niż inne bumerangi z gamy). Rzucaj pod kątem 45 stopni w stosunku do wiatru.
Sposoby zawodowców!
Zacznij rzucać przy lekkim wietrze, później możesz obciążyć go nieco małymi monetami, aby zwiększyć jego zasięg. Aby to zrobić przyklej 1 lub 2 groszówki na końcu każdego z ramion (od spodu) za pomocą taśmy klejącej z materiału. Przy średnim wietrze: zawiąż gumkę na końcu każdego ramienia, co sprawi, że bumerang będzie bardziej stabilny i wyhamuje nieco pod koniec lotu. Przy braku wiatru: skręć nieco wokół jego osi, do góry, ramię natarcia (wygięte), aby zmniejszyć zasięg.
HAUT DE PAGE