• Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L
  • Torba nurkowa podróżna 120 L

Torba nurkowa podróżna 120 L

Ref :
8112414
Mocne strony
120-litrowa torba nurkowa jest łatwa w transporcie dzięki kółkom. Posiada odpinaną, nieprzemakalną kieszeń, która pozwala oddzielić suchą odzież od mokrego sprzętu.
Napisz swoją opinię
449,99 zł*
3,75 zł / L

Zalety

Pojemność
Torba nurkowa o pojemności 120 litrów na kółkach (waga: 4,2 kg).
Wielofunkcyjność
Tę torbę nosi się na plecach. Kieszeń o poj. 30 L oddziela suchą odzież.
Nieprzemakalność
Odpinane kieszenie zatrzymują wodę i oddzielają mokry sprzęt.
Wytrzymałość na ścieranie
Wzmocniona struktura, suwaki do spięcia kłódką i pręty ochronne.
Kieszenie
Kieszenie na portfel umieszczone są na zewnątrz torby.

CHARAKTERYSTYKA

Objętość
ponad 80 L
Composition
Część zewnętrzna - materiał główny : 100.0% Poliester Podszewka : 100.0% Poliamid
Przeznaczenie :
dla nurków poszukujących uniwersalnej torby, do użytku w klubach nurkowych i podróży.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Zaleca się regularne płukanie z soli zamków błyskawicznych czystą wodą.
Porady bagażu
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.Wymiary 120 L: 33 x 42 x 90 cm
Ograniczenia dotyczące stosowania
Nie pomieści każdych płetw do nurkowania bezdechowego.

DODATKOWE INFORMACJE

Pojemność
Główna przegroda o objętości 90 litrów (zdjęcie 3) umożliwia transport całego sprzętu do nurkowania z akwalungiem lub łowiectwa podwodnego (torba może pomieścić większość płetw do nurkowania bezdechowego). Podczas podróży istnieje możliwość uzyskania 2-giej przegrody o poj. 30 litrów (suwak uwalnia dodatkową kieszeń, zdjęcie 4). Ta dodatkowa przestrzeń do przechowywania pozwala transportować swoją odzież, oddzielając ją od sprzętu do nurkowania. Dzięki temu nie przejdzie ona zapachem neoprenu.
Waga
Normy dotyczące transportu powietrznego są coraz bardziej restrykcyjne pod względem wagi: np. na loty czarterowe nad Morze Czerwone to 15 kg. Dlatego lekkość była głównym wyzwaniem podczas tworzenia tej torby.
Odpinana kieszeń zatrzymująca wodę
Kieszeń z materiału pozwala na schowanie mokrego sprzętu po skończonym nurkowaniu (pianka, jacket...). Brak szwów zapewnia całkowitą nieprzemakalność kieszeni: zaleta dzięki której dno torby czy bagażnik samochodu pozostaje suche. Niemniej, w zależności od ilości wody, która początkowo znalazła się w torbie może się zdarzyć, że jej niewielka część przemoknie przez tkaninę i lekko zmoczy dno torby nurkowej.
Wymiary torby
Szerokość torby dostosowana do swobodnego przemieszczania się w metrze (szerokość bramek) lub w pociągu (szerokość przejścia w wagonie).
Kieszeń na portfel
Dostęp do torby jest bardzo łatwy: szerokość została obliczona tak, aby swobodnie włożyć rękę. Oprócz portfela można do niej schować klucze, przypinając je do kółeczka: bardzo skuteczne akcesorium zapobiegające ich zgubieniu. Dokumenty podróżne również zmieszczą się do tej kieszeni: jej głębokość odpowiada długości biletu na samolot lub pociąg.
Kieszeń na butelkę wody
Uzupełnianie płynów jest bardzo ważne podczas nurkowania; specjalna kieszeń z przodu została doszyta do głównej torby i do plecaka. Dzięki temu zawsze masz pod ręką butelkę z wodą!
900 DEN
Zwiększona gęstość tkaniny w stosunku do pozostałej części torby: zapewnia to większą odporność na przetarcie dna torby, które jest jej częścią najbardziej narażoną na otarcia.
Suwaki zapinane na kłódkę
Języczki suwaka mogą być spięte kłódką, aby zamknąć torbę nurkową.
Zapięcie na zamek
Wyprodukowany przez najważniejszego specjalistę w tej dziedzinie (grupę YKK), zapięcia toreb nurkowych zostały zabezpieczone antykorozyjnie. Niemniej, najlepszym zabezpieczeniem przed zacięciem zamka, jest regularne użytkowanie: zapięcie torby, która narażona była na morską bryzę, a później nieużywana przez długi czas, ma tendencję do zacinania się, niezależnie od jakości suwaka.
HAUT DE PAGE