Jak używać maski do snorkelingu EASYBREATH i jak ją konserwować?

(2)
 

Tak samo jak w przypadku okularów przeciwsłonecznych, należy unikać pozostawiania maski Easybreath® w kontakcie z piaskiem. Piasek może porysować szybę w masce.
 
- Nie wciskaj fajki na siłę, aby ją zatrzasnąć, jeśli do łączenia dostał się piasek. Wypłucz maskę i fajkę przed połączeniem ich ze sobą.
- Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki.
Energicznie przepłucz fajkę lub skorzystaj z klucza, który należy wsunąć w otwory wentylacyjne z tyłu fajki, aby odblokować pływak, i wypłucz fajkę, aby definitywnie usunąć piasek.
Aby na długo zagwarantować działanie wszystkich elementów maski Easybreath®, myj ją ręcznie płynem do naczyń po każdym tygodniu użytkowania i przechowuj ją w przewiewnej siatce.


Masz pytanie dotyczące maski Easybreath? Odpowiedź prawdopodobnie znajdziesz tutaj. 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vote
Porady
EASYBREATH® - Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

1. Na co muszę uważać, używając maski Easybreath®?

Tylko jedno zmartwienie: PIASEK.
- Tak samo jak w przypadku okularów przeciwsłonecznych, należy unikać kontaktu maski Easybreath® z piaskiem. Piasek może porysować szybę w masce.

Porady
Jak wybrać rozmiar maski EASYBREATH

Aby w pełni czerpać korzyści z maski EASYBREATH®, niezbędne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru maski. Zbyt mała maska EASYBREATH® nie zapewni optymalnego komfortu, zbyt duża EASYBREATH® powodować może nieprzyjemne przecieki i wlewanie się wody.

HAUT DE PAGE