• Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV
  • Kapelusz z filtrem UV

Kapelusz z filtrem UV

Ref :
8301448
Mocne strony
Kapelusz anty-UV, przeznaczony do ochrony w wodzie i na brzegu. Jego system dopasowania i szybko schnący materiał sprawiają, że kapelusz jest idealny do uprawiania sportów wodnych.
Napisz swoją opinię
39,99 zł*

Zalety

Ochrona przeciwsłoneczna
Tworzywo PROFILTER UPF 50+ nawet po zamoczeniu. Zatrzymuje co najmniej 95% UV.
Szybkie wysychanie
Tworzywo szybkoschnące.

CHARAKTERYSTYKA

Typ ochrony
Anty UV
Krój
kapelusz
Rozmiar L
obwód głowy 60 cm
Composition
Główny materiał: 100% poliamid.
Approuvé par
Poziom ochrony przed słońcem zapewniony przez tkaninę był testowany w laboratorium, przez naszych inżynierów. Nasz szef produktu testował i zatwierdził ten kapelusz w realnych warunkach użytkowania: na plaży, surfując, na desce stand up paddle i żaglówce.
Test lab terrain
Stworzony i przetestowany przez naszą ekipę w Hendaye (Francja). Światowe centrum tworzenia produktów Tribord jest usytuowane na brzegu rzeki Bidassoa w Hendaye. To pozwala nam tworzyć produkty pozostając w kontakcie z użytkownikami i w bezpośredniej bliskości morza.
Przeznaczenie :
dla osób okazjonalnie i regularnie uprawiających sporty wodne. Do ochrony przed słońcem, w wodzie i na brzegu.
Gwarancja
2 lata
Pobierz instrukcję

PORADY

Instrukcja obsługi
Wypłukać w słodkiej wodzie po każdym użyciu. Nie suszyć na słońcu.

DODATKOWE INFORMACJE

Tworzywo Anty UV PROFILTER
Materiał kapelusza UV TRIBORD pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Może być używany w wodzie i na brzegu, do uprawiania sportów wodnych.
Stabilność
Ten kapelusz posiada 2 odpinane systemy dopasowania: - Zapięcie z neoprenu, zapewniające bardzo dobrą stabilność w ekstremalnych warunkach w wodzie lub na brzegu (surfing, żaglówka, stand up paddle w falach, etc..). - Tasiemkę, używaną w spokojniejszych warunkach, lub po prostu na spacery nad brzegiem morza.
Szybkie suszenie
Tworzywo szybkoschnące.
Znak jakości PROFILTER
Kliknij tutaj <a href="http://www.tribord.com/user_guides/user-guide-leafletprofilter.pdf" target="_blank">, aby pobrać kompletną instrukcję</a>
Co oznacza UPF 50+?
UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV. Aby zapewnić zgodność z normą, materiał musi blokować co najmniej 95% UV. UPF 40 oznacza, że tkanina zatrzymuje 95% UVB i 97% UVA. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVB i 98% UVA. Jest to, więc, najskuteczniejsza ochrona.
Rozmiar M
obwód głowy 58 cm
Rozmiar L
obwód głowy 60 cm
HAUT DE PAGE