• BUMERANG Bsoft leworęczny
 • BUMERANG Bsoft leworęczny
 • BUMERANG Bsoft leworęczny
 • BUMERANG Bsoft leworęczny
 • BUMERANG Bsoft leworęczny

BUMERANG Bsoft leworęczny

Ref :
8332457
Mocne strony
Piankowy bumerang, doskonały do bezpiecznej nauki rzucania. Łatwy do złapania dzięki wykonaniu z pianki. Ważne: poprawny rzut wymaga wcześniejszej nauki odpowiedniej techniki.
19,99 zł*

Zalety

Aerodynamika
Krótki lot (15 - 20 m). Bumerang łatwy do złapania. Model trójramienny.
Ochrona przed uderzeniami
Lekkie i giętkie, doskonałe dla dzieci. Łatwy do złapania.
Precyzja
Kształt i gęstość zapewniają dobrą jakość lotu na zewnątrz.

CHARAKTERYSTYKA

Materiał
pianka
Skład
pianka
Typ
bumerang
Composition
Poliuretan.
Test lab terrain
Stworzony i przetestowany przez naszą ekipę w Hendaye (Francja). Światowe centrum tworzenia produktów Tribord jest usytuowane na brzegu rzeki Bidassoa w Hendaye. To pozwala nam tworzyć produkty, pozostając w kontakcie z użytkownikami i bezpośredniej bliskości morza.
Przeznaczenie :
do nauki rzucania bumerangu, od 8 roku życia.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Opłukać w słodkiej wodzie po zabawie w wodzie morskiej. Nie prać w pralce.
Porady bagażu
Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Dokładnie wysuszyć przed schowaniem. Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur.
Ograniczenia dotyczące stosowania
Używać na wolnej przestrzeni.Dost. dla lewo i praworęcznych.

DODATKOWE INFORMACJE

Jakość lotu
Przestudiowaliśmy wagę i kształt bumerangu soft, aby stworzyć piankowy bumerang łatwy w użyciu. Szerokość ramion zmniejsza krzywą lotu bumerangu i tym samym ułatwia jego chwycenie. Kształt ramion wpływa na szybkość obracania się i trajektorię bumerangu. Ułatwia to jego używanie.
Bumerang w wersji dla lewo i praworęcznych
Jak każdy bumerang, B-soft posiada krawędź natarcia i krawędź spływu. To dlatego bumerang dla praworęcznych nie może być rzucany przez osobę leworęczną. Ten model jest więc dostępny w wersji dla prawo i leworęcznych. Krawędź natarcia zawsze musi być ustawiona przodem do kierunku rzutu.
Jak rzucać bumerang?
Rzucaj bumerang z widoczną stroną kolorową - strona kolorowa skierowana do Ciebie. Ustaw się twarzą do wiatru, a następnie obróć się o 45° w prawo (praworęczni) lub w lewo (leworęczni). USTAW BUMERANG PROSTOPADLE DO ZIEMI. Lekko nachyl bumerang o około 15 stopni. UWAGA! Nie rzucać bumerangu na płasko. Początkujący mają tendencję do rzucania bumerangu płasko. Skutkiem takiego rzutu bumerang wystartuje ostro do góry, a następnie spadnie na ziemię.
Właściwości
Waga: 65 gramów, wymiary ramion: 16.5 cm.
Tworzywo - pianka Anti-choc
Wykonanie z pianki ułatwia chwycenie bumerangu i sprawia, że jest on bezpieczny.
Jak rzucać bumerang?
Rzucaj bumerang z widoczną stroną kolorową - strona kolorowa skierowana do Ciebie. Należy stanąć twarzą do wiatru, a następnie okręcić się o 45 st. w prawo (praworęczni) lub lewo (leworęczni). USTAWIĆ BUMERANG PROSTOPADLE DO ZIEMI. Bardzo lekko nachylić bumerang o około 15 stopni. UWAGA! Nie rzucać bumerangu na płasko. Początkujący mają tendencję do rzucania bumerangu płasko. Skutkiem takiego rzutu bumerang wystartuje ostro do góry, a następnie spadnie na ziemię.

Opinie użytkowników

Rozkład ocen
 • Dla leworęcznych??
  28 Jun 2015
  Kolor, miękkość brak wyraźniej informacji dla leworęcznych

  Nie znalazłem wyraźniej informacji, że produkt jest przeznaczony dla osób leworęcznych - jestem osobą praworęczną i może dlatego nie udało mi się opanować dość dobrze techniki rzutu bumerangiem. Leży na dachu domu.

  Brand's answer :

  Dzień Dobry,
  Dziękuje za poświecenie czasu na przesłanie opinii o produkcie. Staramy sie by produkty były jak najlepszej jakości oraz by opisy były jak najbardziej pomocne. W przypadku tego produktu informacja o tym, że produkt jest przeznaczony dla leworęcznych jest w nazwie produktu.
  Skoro jednak nie znalazł Pan tej informacji oznacza to, że jest ona niewystarczająca. 
  Postaramy się dodać informacje również w innym miejscu.

  Z poważaniem.
  Piotr Siwiec Brand Manager Tribord, Nabaiji DECATHLON


Mogą Cię również zainteresować

HAUT DE PAGE